Coaching


“Patrz głęboko w naturę, wtedy wszystko lepiej zrozumiesz” Albert Eistein.

 

Bycie w przyrodzie wycisza, porządkuje, pokazuje właściwe miejsce i czas wszystkiego. Uwielbiam ten rodzaj pracy gdyż osobiście znam jej efekty. Natura sama prowadzi do rozwiązania.

COACHING

WIEŚ

WARSZTATY

Coaching w naturze to spotkanie w przyrodzie, w ruchu. Przyroda w tym procesie nie jest tylko tłem ale staje się sprzymierzeńcem, częścią Twojej pracy, która Cię wspiera.
Jeśli mamy możliwość spotkać się osobiście, wspólnie wyruszymy w tę podróż. Jeśli nie jest to możliwe, możemy spotkać się na skype lub w rozmowie telefonicznej i odbyć ten spacer jednocześnie będąc w okolicznej przyrodzie, każda/y w swoim miejscu.

Zalety coachingu w naturze:

  • Wycisza umysł.
  • Wyostrza myślenie.
  • Stwarza przestrzeń dla bardziej relaksującej rozmowy.
  • Jest mniej formalny niż siedzący twarzą w twarz.
  • Wspiera klienta, by mówił więcej.
  • Wzmacnia jego jasność widzenia i odczuwania.
  • Dzięki niemu cisza jest łatwiejsza dla coacha i klienta.
  • Wpływa pozytywnie na zdrowie i samopoczucie.
Zapisz się na bezpłatną konsultację
Przy porannej kawie lub w drodze do pracy.
Jeśli potrzebujesz wsparcia przed trudną rozmową, spotkaniem lub po prostu nie masz ochoty na kolejny dzień, zacznijmy go wspólnie. Taka dawka energii i wsparcia pomoże lepiej przeżyć dzień.

Interesuje Cię taka poranna motywacja?
Zapisz się na darmowe konsultacje TU
W pewnym momencie w życiu dochodzimy do takiego momentu, gdy życie już mamy poukładane. I nagle pojawia się uczucie, a może myśl, że nie chcemy tak żyć. Zagubiliśmy się lub nasze życie idzie w innym kierunku. Pragniemy obudzić się ze snu i zacząć na nowo. Czasem dzieje się to w wieku 35 lat, 40, a nawet 50 lat. Pamiętaj, zawsze masz czas, by to zmienić i żyć pełnym życiem o jakim marzysz.
Miałaś/łeś plany na cały rok. Żyłaś/łeś w biegu a życie nagle Cię zatrzymało. Na pół roku, rok. Może to był wypadek, może utrata bliskiej osoby, może upadłość firmy. Twoje plany posypały się. Pomogę odnaleźć się Tobie w tej nagłej, trudnej sytuacji a następnie ustalimy wspólnie plan działania na teraz i na czas, gdy znów powrócisz do świata.
Autorska metoda pracy nad usuwaniem blokad i osiąganiem celu. Do tej pracy zostaną wykorzystane narzędzia coachingowe ale również praca z ciałem (ruch, taniec, elementy masażu), elementy pracy ludów rdzennych, zadania w przyrodzie, kontemplacja, medytacja, wizualizacja, elementy ustawień systemowych itp.
Realizowana zarówno w grupie, jak i indywidualnie.

Jesteś zainteresowana/y? Dowiedz się więcej.
Zapisz się na bezpłatną konsultację